Aktualności LA

BOOM! Powoli budzimy się z wakacyjnego snu i wracamy do działania.
Na sam początek chcemy zaprosić wszystkie chętne dzieci do udziału w Siedleckim Finale Czwartków Lekkoatletycznych, który odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Bolesława Prusa 6.
Kategorie wiekowe jak na Czwartkach LA w roku szkolnym 2021/2022:

  • 2011 i młodsi
  • 2010
  • 2009

Konkurencje biegowe:

  • 60 m
  • 300 m
  • 600 m dla kobiet
  • 1000 m dla mężczyzn

Konkurencje techniczne:

  • skok w dal
  • skok wzwyż
  • skok o tyczce
  • rzut piłeczką palantową
  • pchnięcie kulą

Pełny regulamin znajduje się tutaj.
Zapisy będą prowadzone online – link do zapisów


Dziś czas na małe podsumowanie Czwartków Lekkoatletycznych 2021/2022. 
W lekkoatletyce najmłodszych Siedlce radzą sobie bardzo dobrze. 
Do XXVIII Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych zgłosiliśmy 56 zawodników. 
9 reprezentantów Siedlec zajęło miejsce na podium:
1 miejsce – Aleksandra Belniak – 300 m – 41,57 s – ur. 2009 – Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach
1 miejsce – Szymon Dołęga – 60 m – 7,30 s – ur. 2009 – Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach – ustanowił Rekord Czwartków LA w biegu na 60 m 7,23 s !!
1 miejsce – Lena Baczyńska – rzut piłeczką palantową – 51,50 m – ur. 2009 – Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach
1 miejsce – Filip Strzyżewski – skok wzwyż – 135 cm – ur. 2011 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach
2 miejsce – Łukasz Mrozek – rzut piłeczką palantową – 44,50 m – ur. 2011 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach
2 miejsce – Patrycja Szczepanik – rzut piłeczką palantową – 50 m – ur. 2010 – Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach
3 miejsce – Tymoteusz Świder – 300 m – ur. 2011 – 46,22 s – Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach
3 miejsce – Konstanty Zięcina – skok wzwyż – ur. 2010 – 146 cm – Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach
3 miejsce – Weronika Łopucka – skok wzwyż – ur. 2011 – 130 cm – Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach
Łącznie w Finale Ogólnopolskim w Łodzi wzięło udział blisko 1500 uczestników z 86 miast. 9 medali zdobytych przez Siedlczan dało 1 miejsce w klasyfikacji miast dla Siedlce Miasto Przyjazne.
Siedlce wygrały klasyfikacje punktową oraz klasyfikacje medalową.
Tak wielkiego sukcesu nie było by bez nauczycieli WFu, którzy z pasją i zaangażowaniem pracują w siedleckich szkołach.
Jako współorganizatorzy razem z Siedleckim Okręgowym Związkiem Lekkiej Atletyki dziękujemy za ten rok i już we wrześniu zapraszamy na XXIX sezon Czwartków Lekkoatletycznych. 

Z racji wielu zapytań o zaświadczenia po Finale Ogólnopolskim w Łodzi, stworzyliśmy wzór, który trzeba uzupełnić. Wszystkie zaświadczenia zostaną podpisane we wtorek od godziny 16:00 do godziny 16:30 na stadionie LA.
Wzór zaświadczenia w .pdf
Wzór zaświadczenia w .doc

Odbiór numerów startowych będzie odbywać się w biurze zawodów, które będzie czynne:

– 18 czerwca od 8:30 do końca zawodów,
– 19 czerwca od 9:00 do końca zawodów.

Przy odbiorze numerów startowych trzeba dać zgodę oraz zapłacić wpisowe w wysokości 40 zł.

Wyniki ONLINE: KLIKNIJ TUTAJ

Ramowy program

XXVIII Ogólnopolskiego Finału

„Czwartków  Lekkoatletycznych”

Łódź 18-19 czerwca 2022r

I dzień 18.06.2022 r

10,00 – uroczyste otwarcie

11,00 – 19,30 – zawody lekkoatletyczne – eliminacje i finały

Finały

11,00 – skok wzwyż dziewczęta –  rocznik 2011 – finał

11,00 – 600 m – dziewczęta – rocznik 2011 – serie na czas – finał

11,30 – 600 m – dziewczęta – rocznik 2010 – serie na czas – finał

12,00 – 600 m – dziewczęta – rocznik 2009 – serie na czas – finał

13,00 – skok wzwyż chłopcy – rocznik 2011 – finał

Eliminacje konkurencje biegowe

12,30 – 60 m – dziewczęta – rocznik 2011

13,00 – 60 m – chłopcy – rocznik 2011

13,30 – 300 m – dziewczęta – rocznik 2011

14,00 – 300 m – chłopcy – rocznik 2011

15,00 – 60 m – dziewczęta – rocznik 2010

15,30 – 60 m – chłopcy – rocznik 2010

16,00 – 300 m – dziewczęta – rocznik 2010

16,30 – 300 m – chłopcy – rocznik 2010

17,00 – 60 m – dziewczęta – rocznik 2009

17,30 – 60 m – chłopcy – rocznik 2009

18,00 – 300 m – dziewczęta – rocznik 2009

18,30 – 300 m – chłopcy – rocznik 2009

Eliminacje – konkurencje techniczne

Dziewczęta i chłopcy rocznik 2011

12,00 – piłeczka palantowa , skok w dal  – dziewczęta

13,00 – piłeczka palantowa , skok w dal  – chłopcy

Dziewczęta i chłopcy rocznik 2010

15,00 – piłeczka palantowa , skok w dal  – dziewczęta

15,00 – skok wzwyż – dziewczęta

16,00 – piłeczka palantowa , skok w dal  – chłopcy

16,00 – skok wzwyż  -chłopcy

Dziewczęta i chłopcy rocznik 2009

17,00 – skok w dal  – dziewczęta (rzut piłeczką od razu finał w niedzielę)

17,00 – skok wzwyż – dziewczęta

17,00 – piłeczka palantowa – chłopcy

18,00 – skok w dal  – chłopcy

18,00 – skok wzwyż – chłopcy

II dzień 19.06.2022 r.

10,00 – 15,00 – zawody lekkoatletyczne – finały

10,00 – 60m dz. 2011 półfinał

10,00 –  skok wzwyż  dz  – 2010 – finał

10,00 – rzut piłeczką palantową dz i ch – 2011 – finał

10,10 – 60m ch. 2011 półfinał

10,20 – 60m dz. 2010 półfinał

10,30 – 60m ch. 2010 półfinał

10,30 – skok w dal dz i ch – 2010 – finał

10,40 – 60m dz. 2009 półfinał 

10,50 – 60m ch. 2009 półfinał

11,00- 1000m ch – 2011 – serie na czas

11,00 – skok wzwyż  ch  – 2010 – finał

11,00 – rzut piłeczką palantową dz i ch – 2009 – finał

11,40 – 1000m ch – 2010 – serie na czas

12,00 – skok wzwyż  dz  – 2009 – finał

12,00 – skok w dal dz i ch – 2011 – finał

12,00 – rzut piłeczką palantową dz i ch – 2010 – finał

12,20 – 1000m ch – 2009 – serie na czas

12,40 – 300m dz – 2011 – finał

12,50 – 300m ch – 2011 – finał

13,00 – 300m dz – 2010 – finał

13,00 – skok wzwyż  ch – 2009 – finał

13,00 – pchnięcie kulą dz i ch 2009- finał

13,10 – 300m ch – 2010 – finał

13,15 – skok w dal dz i ch – 2009 – finał

13,20 – 300m dz – 2009 – finał

13,30 – 300m ch – 2009 – finał

13,40 – 60m dz. 2011 – finał

13,45 – 60m ch. 2011 – finał

13,50 – 60m dz. 2010 – finał

13,55 – 60m ch. 2010 – finał

14,00 – 60m dz. 2009 – finał 

14,05 – 60m ch. 2009 – finał

Dekoracje po zakończeniu każdej finałowej konkurencji.

Regulamin XXVIII Finału „Czwartków Lekkoatletycznych”

  1. Rozgrzewka zawodniczek i zawodników odbywa się wyłącznie na boisku

rezerwowym – bocznym, a na płycie głównej mogą przebywać tylko aktualnie startujący zawodnicy.

Trenerzy, opiekunowie grup i rodzice nie mają prawa przebywać na płycie głównej stadionu.
Po zakończeniu swojej konkurencji zawodnicy natychmiast opuszczają płytę stadionu.

  1. Zbiórka zawodników przed startem odbywa się na stadionie bocznym. Weryfikacja zawodników przed startem, sprawdzenie obuwia i numerów startowych oraz potwierdzenie zgłoszenia do startu odbywa się zawsze na tzw. „bramce”, skąd nastąpi wyprowadzenie na miejsce startu w grupach przez sędziego –
  • w konkurencjach biegowych – 15 min. przed startem,
  • w konkurencjach technicznych – 20 min przed startem.

Zawodnicy startujący w finałach mają prawo używać obuwia z kolcami o maksymalnej długości wkrętu 9mm dopuszczonego do startów na powierzchniach syntetycznych. Posługiwanie się obuwiem do startu na powierzchniach ziemnych ( tzn. wkręt powyżej 9 mm)  jest niedozwolone.

Zasady awansu do finałów w konkurencjach biegowych

  1. Poniższe wytyczne stosuje się osobno dla każdego rocznika, osobno dla dziewcząt i chłopców.
  2. Biegi eliminacyjne na dystansie 60 m rozegrane zostaną w seriach na czas.

Do półfinałów awansują zawodnicy z najlepszymi czasami – łącznie 16 zawodników. W 2 biegach półfinałowych zawodnicy zostaną rozstawieni wg czasów uzyskanych w eliminacjach.

Do finału kwalifikuje się 2 pierwszych zawodników z każdego półfinału i 4 zawodników z najlepszymi czasami.

 

  1. Biegi na dystansie 300 m rozgrywane będą w seriach na czas. Do finału awansuje 8 zawodników z najlepszymi czasami. Zwycięzcą zostaje zawodnik z najlepszym czasem w Finale.
  2. Biegi na dystansie 600 m rozgrywane będą w seriach na czas. Zwycięzcą zostaje zawodnik z najlepszym czasem.
  3. Biegi na dystansie 1000 m rozgrywane będą w seriach na czas. Zwycięzcą zostaje zawodnik z najlepszym czasem.

Zasady awansu do finałów w konkurencjach technicznych

  1. Poniższe wytyczne stosuje się osobno dla każdego rocznika, osobno dla dziewcząt i chłopców.
  2. Skok w dal roczników 2011 i 2010 odbywa się z 1 metrowej strefy odbicia.
  3. Skok w dal rocznika 2009 odbywa się z belki
  4. W eliminacjach każdy zawodnik oddaje 3 skoki. Do Finału awansuje 12 najlepszych zawodników.

W Finale każdy zawodnik odda 3 skoki a 8 najlepszych zawodników dodatkowo 3 skoki.

  1. W eliminacjach rzutu piłeczką palantową każdy zawodnik oddaje 3 rzuty. Do Finału awansuje 12 najlepszych zawodników.

W Finale każdy zawodnik odda 3 rzuty a 8 najlepszych zawodników dodatkowo 3 rzuty.

  1. Zawodnik startujący w eliminacjach w konkurencji skok wzwyż na dwóch pierwszych wysokościach oddaje dwie próby, a na wyższych trzy. Do Finału 2009 i 2010 awansuje 12 zawodników . Wszystkie wysokości 3 próby.
  2. W skoku wzwyż, w przypadku jednakowych miejsc przewiduje się rozegranie dogrywki w celu wyłonienia pierwszych 3 miejsc.
  3. Ustala się następujące wysokości skoków (w cm) w eliminacjach:
  4. a) chłopcy

rocznik 2010: 120, 130 po (2) dwie próby; dalej co 5 cm po (3) trzy próby

rocznik 2009: 130, 140 po (2) dwie próby; dalej co 5 cm po (3) trzy próby

  1. b) dziewczęta

rocznik 2010: 115, 125 po (2) dwie próby; dalej co 5 cm po (3) trzy próby

rocznik 2009: 120, 130 po (2) dwie próby; dalej co 5 cm po (3) trzy próby

Wysokości do Finałów

  1. a) chłopcy

rocznik 2011: 110, 120 po (2) dwie próby; dalej co 5 cm po (3) trzy próby

rocznik 2010: 125, 130, 135, 140 i dalej po 3 cm

rocznik 2009:135, 140, 145, 150 i dalej po 3 cm

  1. b) dziewczęta

rocznik 2011: 105, 115 po (2) dwie próby; dalej co 5 cm po (3) trzy próby

rocznik 2010: 125, 130, 135, 140 i dalej po 3 cm

rocznik 2009: 130, 140, 145, 150 i dalej po 3 cm

 

  1. Ustala się następującą wagę kuli: chłopcy 3 kg, dziewczęta 2 kg.

Każdy zawodnik startujący w finale w konkurencji pchnięcia kulą odda 3 pchnięcia. Zwycięzcą zostanie zawodnik z najlepszą odległością a 8 najlepszych zawodników dodatkowo 3 pchnięcia.

 

 

We wszystkich sprawach spornych dotyczących niniejszych zawodów i ich wyników ostateczne rozstrzygnięcie przysługuje Sędziemu Głównemu.

Łódź 18-19 czerwca 2022r

I dzień 18.06.2022 r

10,00 – uroczyste otwarcie
11,00 – 19,30 – zawody lekkoatletyczne – eliminacje i finały
Finały
11,00 – skok wzwyż dziewczęta i chłopcy – rocznik 2011 – finał
11,00 – 600 m – dziewczęta – rocznik 2011 – serie na czas – finał
11,30 – 600 m – dziewczęta – rocznik 2010 – serie na czas – finał
12,00 – 600 m – dziewczęta – rocznik 2009 – serie na czas – finał

Eliminacje konkurencje biegowe
12,30 – 60 m – dziewczęta – rocznik 2011
13,00 – 60 m – chłopcy – rocznik 2011
13,30 – 300 m – dziewczęta – rocznik 2011
14,00 – 300 m – chłopcy – rocznik 2011
15,30 – 60 m – dziewczęta – rocznik 2010
16,00 – 60 m – chłopcy – rocznik 2010
16,30 – 300 m – dziewczęta – rocznik 2010
17,00 – 300 m – chłopcy – rocznik 2010
17,30 – 60 m – dziewczęta – rocznik 2009
18,00 – 60 m – chłopcy – rocznik 2009
18,30 – 300 m – dziewczęta – rocznik 2009
19,00 – 300 m – chłopcy – rocznik 2009

Eliminacje – konkurencje techniczne

Dziewczęta i chłopcy rocznik 2011
12,00 – piłeczka palantowa , skok w dal – dziewczęta
13,00 – piłeczka palantowa , skok w dal – chłopcy

Dziewczęta i chłopcy rocznik 2010
15,00 – piłeczka palantowa , skok w dal – dziewczęta
15,30 – skok wzwyż – dziewczęta
16,00 – piłeczka palantowa , skok w dal – chłopcy
16,30 – skok wzwyż -chłopcy

Dziewczęta i chłopcy rocznik 2009
17,00 – skok w dal – dziewczęta (rzut piłeczką od razu finał w niedzielę)
17,30 – skok wzwyż – dziewczęta
18,00 – piłeczka palantowa , skok w dal – chłopcy
18,30 – skok wzwyż – chłopcy

II dzień 19.06.2018 r.

10,00 – 15,00 – zawody lekkoatletyczne – finały
10,00 – 60m dz. 2011 półfinał
10,00 – skok wzwyż dz i ch – 2009 – finał
10,00 – rzut piłeczką palantową dz i ch – 2011 – finał
10,10 – 60m ch. 2011 półfinał
10,20 – 60m dz. 2010 półfinał
10,30 – 60m ch. 2010 półfinał
10,30 – skok w dal dz i ch – 2010 – finał
10,40 – 60m dz. 2009 półfinał
10,50 – 60m ch. 2009 półfinał
11,00- 1000m ch – 2011 – serie na czas
11,00 – rzut piłeczką palantową dz i ch – 2009 – finał
11,40 – 1000m ch – 2010 – serie na czas
12,00 – skok w dal dz i ch – 2011 – finał
12,00 – rzut piłeczką palantową dz i ch – 2010 – finał
12,20 – 1000m ch – 2009 – serie na czas
12,40 – 300m dz – 2011 – finał
12,50 – 300m ch – 2011 – finał
13,00 – 300m dz – 2010 – finał
13,00 – pchnięcie kulą dz i ch 2009- finał
13,10 – 300m ch – 2010 – finał
13,15 – skok w dal dz i ch – 2009 – finał
13,20 – 300m dz – 2009 – finał
13,30 – 300m ch – 2009 – finał
13,40 – 60m dz. 2011 – finał
13,45 – 60m ch. 2011 – finał
13,50 – 60m dz. 2010 – finał
13,55 – 60m ch. 2010 – finał
14,00 – 60m dz. 2009 – finał
14,05 – 60m ch. 2009 – finał
Dekoracje po zakończeniu każdej finałowej konkurencji.

Z przyjemnością możemy ogłosić, że lada moment ruszają Czwartki Lekkoatletyczne!

  1. 21.04.2022
  2. 28.04.2022
  3. 05.05.2022
  4. 12.05.2022
  5. 19.05.2022

Rozpoczynamy jak zwykle o godzinie 16:00 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Bolesława Prusa 6.
Szczegółowy regulamin dostępny w linku.

Za nami jesienna runda Czwartków Lekkoatletycznych sezonu 2021/2022.
Dziękujemy wszystkim za udział. Mamy nadzieje, że jeszcze w większej liczbie zobaczymy się podczas edycji wiosennej.

Czwartki Lekkoatletyczne ruszą zapewne na przełomie kwietnia i maja. Dlatego zaglądajcie co raz na stronę aby być na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycje Czwartków Lekkoatletycznych.
START JUŻ 9 WRZEŚNIA O GODZINIE 16.00 – stadion lekkoatletyczny przy ul. Bolesława Prusa 6.
Zawody skierowane dla dzieci do 6 klasy szkoły podstawowej włącznie.
Rywalizacja w 3 kategoriach wiekowych:

  • 4 klasa i młodsi,
  • 5 klasa,
  • 6 klasa.

Dzieci mogą startować w następujących konkurencjach:

  • bieg na 60 m
  • bieg na 300 m
  • bieg na 600 m / 1000 m
  • skok w dal
  • skok wzwyż
  • rzut piłeczką palantową
  • pchnięcie kulą (klasa 6).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 Przedstawiamy Program Minutowy Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych.

 Ramowy program XXVII Ogólnopolskiego Finału „Czwartków Lekkoatletycznych” Łódź 19-20 czwartki 2021r

I dzień 19.06.2021 r

Sesja przedpołudniowa

10,30 otwarcie imprezy

Konkurencje biegowe:

300 m eliminacje

11,00- dziewczęta 2010

11,20 –chłopcy 2010

11,40 – dziewczęta 2009

12,00 –chłopcy 2009

12,20 – dziewczęta 2008

12,40 – chłopcy 2008

Konkurencje techniczne:

11,00 – rzut piłeczka palantową – dziewczęta 2010

11,00 – skok wzwyż – dziewczęta 2010

11,15 – skok w dal – dziewczęta 2010

11,45 – skok w dal – chłopcy 2010

12,00 – skok wzwyż – chłopcy 2010

12,00 – rzut piłeczka palantową – chłopcy 2010

 

przerwa techniczna

 

Sesja popołudniowa

Konkurencje biegowe:

60 m eliminacje

15,30- dziewczęta 2010

15,45 –chłopcy 2010

16,00 – dziewczęta 2009

16,15 –chłopcy 2009

16,30 – dziewczęta 2008

16,45 – chłopcy 2008

17,30 – 300 m finały

18,30 – 60 m finały

Konkurencje techniczne:

15,30 – rzut piłeczka palantową – dziewczęta 2009

16,00 – skok wzwyż – dziewczęta 2009

16,15 – skok w dal – dziewczęta 2009

16,45 – skok w dal – chłopcy 2009

17,00 – skok wzwyż – chłopcy 2009

17,15 – rzut piłeczka palantową – chłopcy 2009

 

II dzień 20.06.2021 r.

 

Konkurencje biegowe:

 

600 m dziewczęta serie na czas

11,00 – dziewczęta – 2010

11,20 – dziewczęta – 2009

11,40 – dziewczęta – 2008

 

1000 m chłopcy serie na czas

12,00 – chłopcy – 2010

12,20 – chłopcy – 2009

12,40– chłopcy – 2008

 

Konkurencje techniczne:

11,00 – rzut piłeczka palantową – dziewczęta 2008

11,00 – skok wzwyż – dziewczęta 2008

11,15 – skok w dal – dziewczęta 2008

11,45 – skok w dal – chłopcy 2008

12,00 – skok wzwyż – chłopcy 2008

12,00 – rzut piłeczka palantową – chłopcy 2008

Dekoracje po zakończeniu każdej finałowej konkurencji

Program minutowy może ulec zmianie


Zapraszamy do obejrzenia niewielkiej galerii zdjęć z Finału Czwartków Lekkoatletycznych, które odbyły się 10 czerwca.

Galeria


Zapraszamy do udziału w biegu dla przedszkoli i szkół podstawowych z okazji „Dnia Dziecka”.

Zawody zostaną rozegrane 6 czerwca na obiektach ARMS przy Parku Wodnym ul. Jana Pawła II 6 – start godzina 10:30.

W zawodach biorą udział reprezentacje przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Powiatu Siedleckiego.

  • Przedszkola  dziewczęta i chłopcy

rocznik 2017      dystans 100 m

rocznik 2016      dystans 200 m

rocznik 2015      dystans 200 m

rocznik 2014      dystans 300 m

  • Szkoły dziewczęta i chłopcy

rocznik 2014      dystans 300 m

rocznik 2013      dystans 300 m

rocznik 2012      dystans 400 m

rocznik 2011      dystans 500 m

rocznik 2010      dystans 500 m

rocznik 2009      dystans 600 m

rocznik 2008      dystans 800 m

rocznik 2007      dystans 1000 m

rocznik 2006      dystans 1000 m

W przypadku dużej ilości zgłoszeń możliwe jest wprowadzenie limitów uczestników z poszczególnych placówek.

 ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia do zawodów prosimy kierować na adres e-mail: wlksi@wp.pl  lub pocztą tradycyjną: WLKS ul. Kazimierzowska 23, 08-110 Siedlce do dnia 31 maja 2021 r.

Zgłoszenie  winno zawierać:

  • nazwę szkoły/przedszkola
  • nazwisko i imię
  • datę urodzenia
  • dystans

Ostateczna weryfikacja zgłoszeń możliwa będzie w dniu 4 czerwca 2021 r. w biurze WLKS   w  Siedlcach do godz.12.00, tel. 25 6333150, e-mail: wlksi@wp.pl i do tego dnia proszę dostarczyć podpisane zgody rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w biegu.

W dniu zawodów nie przyjmujemy zgłoszeń i zmian.     

 

PUNKTACJA

Do punktacji szkół/przedszkoli  zaliczane będą punkty zdobyte przez zawodniczki i zawodników poszczególnych biegów  wg klucz I m – 9pkt., II m – 7 pkt., III m – 6 pkt., IV m – 5 pkt., V m – 4 pkt., VI m – 3 pkt., VII m – 2 pkt., VIII  m – 1 pkt.,

 

 NAGRODY

Za zajęcie I-III miejsca indywidualnie – medale.

Za zajęcie I-X miejsca w punktacji szkół/przedszkoli – puchary.

Każdy zawodnik biegu otrzyma dyplom.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  1. 0rganizator nie zapewnia uczestnikom zawodów grupowego ubezpieczenia NW,
  2. organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe zaistniałe podczas dojazdu uczestników na zawody i powrotu z nich oraz w trakcie trwania imprezy,
  3. biegi odbędą się bez względu na warunki atmosferyczne,
  4. uczestnicy przyjeżdżają na koszt własny,
  5. organizator ponosi koszty związane z organizacją biegów,
  6. organizator nie odpowiada na rzeczy zgubione lub pozostawione,
  7. organizator Biegu, zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie,
  8. organizator nie zapewnia szatni.

Organizacja zawodów odbywać się będzie zgodnie z bieżącymi Rozporządzeniami Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

Ostateczna decyzja w sprawach nieujętych w niniejszym regulaminie biegów lekkoatletycznych dla przedszkoli i szkół podstawowych  z okazji „Dnia Dziecka”   należy do Wojewódzkiego Ludowego Klubu Sportowego Nowe Iganie.

 

 

           Komandor biegów

     Lidia Chojecka-Leandro

 

Pismo przewodnie

Zgody Rodziców

Pełny Regulamin

Zapraszamy do galerii zdjęć z III rund Czwartków LA, które odbyły się 27 maja.

Link do galerii – rwysocki.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 8 do 12 roku życia na wiosenną rundę Czwartków Lekkoatletycznych.

Terminarz zawodów:
13 maja, 16:00
20 maja, 16:00
27 maja, 16:00
2 czerwca, 16:00
10 czerwca, 16:00
Zmagania odbywają się na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Bolesława Prusa 6 w Siedlcach.
Start jest bezpłatny.