<<< wróć

II Charytatywny Bieg Mikołajkowy – wirtualnie

/01.12.2020/

II Charytatywny Bieg Mikołajkowy z Dwójką w formie wirtualnej!

Mamy dla Was dobrą i złą wiadomość. Z powodu aktualnych przepisów, a w szczególności zakazów związanych z epidemią niemożliwe jest przeprowadzenie biegu w formie stacjonarnej. Bieg jednak odbędzie się, ale w alternatywnej wersji, czyli formule wirtualnej. ?

Każdy uczestnik będzie mógł sam przebiec dany dystans, rejestrując trasę i czas za pomocą aplikacji w telefonie lub w zegarku.

Cała procedura wygląda następująco:

 • Krok 1 – zapisujesz się na bieg normalnie, wypełniając formularz na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/5333/strona.html
 • Krok 2 – Odbierasz pakiet startowy w Biurze Zawodów w Szkole Podstawowej nr 2
  w Siedlcach (ul. Szkolna 2) w dniach i godzinach:
  • 5 grudnia 2020 r. – 9:00 – 11:00
  • 6 grudnia 2020 r. – 9:00 – 12:00
  • 7 grudnia 2020 r. – 14:30 – 18:00
 • Krok 3 – Pokonujesz dystans 5 km, rejestrując trasę i czas za pomocą aplikacji w telefonie
  lub w zegarku.
 • Krok 4 – Wysyłasz na adres bieg@sp2.siedlce.pl swoje zdjęcie w stroju Mikołaja lub Śnieżynki, w którym biegłeś. Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie. (Wysłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku).
 • Krok 5 – Wysyłasz na adres bieg@sp2.siedlce.pl zdjęcie pokonanej trasy wraz z czasem.
 • Krok 6 – 13 grudnia 2020 r. głosujesz na najlepszy strój biegającego Mikołaja i Śnieżynki.

Pomimo, że bieg jest wirtualny na podstawie przesyłanych wyników prowadzona będzie klasyfikacja końcowa i wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy otrzymają pamiątkowe puchary.

Dodatkowo dla dzieci, które opłaciły start w biegu, w dniu 6 grudnia odbędzie się mikołajkowy trening lekkoatletyczny na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2.
O godzinie 11:00 rozpocznie się trening dla dzieci w wieku 5-6 lat, o 11:45 dla dzieci w wieku 7-9 lat. Treningu poprowadzi Rafał Wysocki, a ich celem będzie przygotowanie dzieci do kolejnych zawodów biegowych, o których będziemy informować w niedługim czasie.

Przypominamy, że 100% Waszych opłat startowych w tym roku przeznaczone jest na dalsze leczenie Marysi Tchórzewskiej.

                Patronat Honorowy nad zawodami objął Prezydent Miasta Siedlce Pan Andrzej Sitnik. Rywalizacja wsparta jest finansowo przez Miasto Siedlce.